Podnośniki samochodowe

Napisane marzec 5th, 2010, przez admin

Eurosprzęt został stworzony przez Mieczysława Wieczorka. Trudni się pożyczaniem w idealnym stanie maszyn budowlanych. Nasza wieloletnia praktyka w dziedzinie budowlanej i korzystne stawki sprawiają, że jesteśmy w stanie współzawodniczyć z największymi w dziedzinie wypożyczania sprzętu budowlanego.

Żurawie samochodowe, są generalnie używane w budowlance do prac przeładunkowych i montażowych. Ich ogromną zaletą jest elastyczna zwrotność. Stosuje się je zarówno w ciasnej zabudowie miasta, jak i na w niewielkim stopniu zabudowanych powierzchniach. Bezsprzecznym przymiotem naszych żurawi jest to, że mają wysięgniki teleskopowe. Co ogromnie przyczynia się do tego, że dostrojenie żurawia do pracy dzieje się drogą zautomatyzowaną i nie jest już tak długotrwałe jak to było jeszcze kilka lat temu.
Podnośnik samochodowy
Podnośniki samochodowe są przy pracach na wysokości. Często mamy możliwość je zobaczyć jak używają ich drogowcy odpiłowujący zbyteczne gałęzie z drzew, lub strażacy w trakcie akcji ratunkowych. Dajemy Państwu możliwość wynajmu podnośników o wysięgu od 18m do 53m.

W lwiej części wypadków podnośniki montażowe są w pełni zautomatyzowane. W pierwotnym wyposażeniu, tego typu maszyn budowlanych są między innymi: hamulce na cztery koła i niezwykle płynny układ sterujący. Są oprzyrządowane także w światła drogowe oraz skrzynkę na akcesoria.

Niewielkie wymiary podnośników montażowych sprawiają, że są doskonale dostrojone do prac na terenach, do których dostęp jest niezwykle ograniczony. Można ich używać symultanicznie w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Szerokość podnośników montażowych o największym wysięgu dwanaście metrów oscyluje od 1,34 do 2,5 metra rozpiętości - tych o maksymalnej wysokości sięgającej do 32m. Urządzeniem tym nawiguje się z platformy wysięgnika.

Wykorzystanie koparkoładowarki jest szczególnie poręcznym rozwiązaniem głównie, kiedy wykonujemy czynności montażowo-budowlane na niewielkiej powierzchni i gdzie gromadzenie w dużych ilościach urządzeń jest mało wygodnym przedsięwzięciem. W swojej ofercie posiadamy między innymi koparkoładowarkę marki Komatsu WB 93 R2.

Podobne artykuły:

Tags: , , , , , , ,

Skomentuj: